الکترود جوشکاری
خواص کاربردی: الکترود رتیلی سلولزی که برای جوشکاری اتصالی فولادهای معمولی ساختمانی، مخزن سازی، کشتی سازی مناسب می باشد. دارای پاشش کم و ظاهر صاف و تمیز بودن جوش از ویژگی های این الکترود می باشد.
حالات جوشکاری: تخت، افقی، عمودی، سربالا،بالا سر

تیگ آرگون

TIG:ER308L
سیم جوش زنگ نزن اوستنیتی با مقدار کربن کم که برای جوشکاری تیگ فولادهای مقاوم به خوردگی CrNi مناسب می باشد برای جوشکاری فولاد زنگ نزن به فولادهای کربنی مناسب است و نسبت به خوردگی بین دانه ای تا 350 درجه سانتیگراد مقاوم می باشد. به صورت شاخه های 1 متری و در بسته های کیلو در قطر های1.6 و 2.4 موجود می باشد.
TIG:ER309L
 سیم جوش فریتی اوستنیتی که برای جوشکاری تیگ فولادهای پرآلیاژ به فولادهای کم آلیاژ یا فاقد آلیاژ مناسب می باشد و بالاترین دمای عملیاتی آن 300 درجه سانتیگراد می باشد. به صورت شاخه هاس 1 متری و در بسته های 5 کیلو در قطرهای 1.6 و 2.4 موجود می باشد.
TIG:ER316L
سیم جوش زنگ نزن اوستنیتی تثبیت شده برای جوشکاری تیگ فولادهای مقاوم به خوردگی از نوع CrNiMO به کار رفته و نسبت به خوردگی بین دانه ای 400 درجه سانتیگراد مقاوم می باشد. به صورت شاخه های 1 متری و در بسته های 5 کیلو در قطرهای 1.6 و 2.4 موجود می باشد.

سیم جوشکاری آرگون

MIG:ER306L
سیم جوش زنگ نزن اوستنیتی با مقدار کربن کم که برای جوشکاری تیگ فولادهای مقاوم به خوردگی CiNi مناسب می باشد برای جوشکاری فولادهای زنگ نزن به فولادهای کربنی مناسب است و نسبت به خوردگی بین دانه ای تا 350 درجه سانتیگراد مقاوم می باشد. به صورت کلاف روی قرقره های پلاستیکی با وزن 15 کیلو و 5 کیلو در قطرهای 8/0 تا 1.2 موجود می باشد.
MIG:ER309L
سیم جوش فریتی اوستنیتی که برای جوشکاری میگ/ مگ فولادهای پرآلیاژ به فولادهای کم آلیاژ و یا فاقد آلیاژ مناسب می باشد و بالاترین دمای عملیاتی آن 300 درجه سانتیگراد می باشد. به صورت کلاف روی قرقره های پلاستیکی با وزن 15 کیلو و 5 کیلو در قطرهای 0.8 تا 1.2 موجود می باشد.
MIG:ER316L
سیم جوش زنگ نزن اوستنیتی ثابت شده برای جوشکاری میگ /مگ فولادهای مقاوم به خوردگی از نوعCrNlMO به کار رفته و نسبت به خوردگی بین دانه ای تا 400 درجه سانتیگراد مقاوم می باشد. به صورت کلاف روی قرقره های پلاستیکی با وزن 15 کیلو و 5 کیلو در قطرهای 0.8 تا 1.2 موجود می باشد.
سیم CO2
سیم جوش میگ / مگ برای فولادهای معمولی ساختمانی ، سوله سازی و فولادهای لوله با استفاده از گاز co2  به کار می رود که به صورت مسوار و کلاف شده روی قرقره های پلاستیکی 15 کیلوو 5 کیلو و در قطرهای 0.8 تا 1.6 میلیمتر می باشد.
 
 
دستگاه جوش co2
 
کاربرد: برای صنایع مختلف اعم از صنایع پتروشیمی، صنایع شیمیایی، خطوط لوله، صنایع تغذیه ، دیگ بخار،اتومبیل سازی، صنایع فضایی، فلزکاری، سوله سازی و غیره مناسب می باشد.


جنس ومواد قابل اجرا: مناسب برای جوشکاری فولاد کربن پایین، فولاد معمولی و فولاد کششی و فولاد ضد زنگ می باشد.این دستگاه جوش co2  با بهره گیری از تکنولوژی کنترل شکل موج توسط راکتور الکترونیکی باعث ایجاد قوس نرم تر ، افزایش حوضچه مذاب،پاشش کمتر و نمای جوشکاری زیباتر خواهد شد.ظرفیت مقاومتی خوب در برابر نوسانات ولتاژ،جریان واضافه گرمایی نیز می باشد که باعث پایداری، طول عمر و فضای اعتمادسازی بیشتر می گردد.

وایرفیدر این دستگاه قابلیت چرخش تا 360 درجه را دارا می باشد و همچنین می توانید آن را از دستگاه جدا کرده و به صورت جداگانه مورد استفاده قرار دهید. 
مشاهده گالری محصولات جوش co2

 
سیم جوش های co2  نسبت به دیگر جوش ها از نظر اقتصادی دارای صرفه اقتصادی بهتر بوده؛ اما باید به این نکته توجه داشت که برای مواردی که نیاز به استقامت بالاتر می باشد، از نظر استاندارد های بین المللی مناسب نیست از جمله نکاتی که می توان به عنوان پارامترهای جوش co2 بیان نمود:
1 – باید صدای آن یکسان و ریتمیک باشد و مانند جریانی یکنواخت و هماهنگ عمل کند.
2 – سیم جوش های co2 دارای انواع مختلف از نظر اندازه بوده و اندازه های آن از 6 بالاتر می باشد.
 
آسیب ها ی جوش   

co2 

در استفاده از این سیم جوش باید مراقب جریان های الکتریکیٰ، مضراتی که از طریق صدا بر اعصاب داشته توجه داشت.
سه نکته اساسی در ایمنی کار 
1-      استفاده از این سیم جوش ها در تانک های حاوی کروزون بسیار خطرناک می باشد.
2-      اتصالات برقی را به صورت مداوم مورد بررسی قرار دهید.
3-      در معرض موارد آتش زا از این سیم استفاده ننمایید.
منبع: http://tj-co.ir

تماس با تانکر سازی رستاک

تانکر سازی رستاک
تهران, جاده ساوه, کیلومتر 6 روبروی صنایع غذایی همدانیان خ سفالگری جنب بن بست آهنگر
تلفن همراه:
09121051031
09391051031
09104700363(تلگرام)
(برادران کردکندی)
برای مشاهده نقشه کلیک کنید
وب سایت:
ایمیل: info(at)rastak-tanker.ir
ایمیل: rastak-tanker(at)gmail.com
ساعت کاری: تانکر سازی رستاک سازنده تانکر هوایی و زمینی
5.0امتیاز از 7 دیدگاه

شبکه های اجتماعی: لینکدین - گوگل پلاس -