ساخت تانکر ماشینی

ساخت تانکر ماشینی

این نوع مخازن نیز همانطور که از نامش پیداست ،بر روی ماشین نصب میشود و به نسبت کاربرد مصارف، حجم مخازن ونوع ماشین متفاوت خواهد بود.
از یک وانت پیکان ،تا یک تریلر ۱۸چرخ میتواند به عنوان کشنده مخزن مورد استفاده قرار بگیرد. مورد مصرف این مخازن گوناگون بوده وعمدتا جهت حمل اب، انواع سوخت مایع،ومحصولات لبنی ،وانواع اسیدها میباشند. شیوه ساخت این مخازن بخصوص بوده ومتفاوت میباشد.
تانکر های ماشینی به خاطر سهولت در جابجایی وفشار کمتر به متعلقات خودرو وهمچنین دوام بیشتر به شکل بیضی ساخته میشود.
ضمنا به خاطر مسایل ایمنی وهمچنین باز هم به خاطر فشار کمتر به خودرو،داخل این مخازن به نسبت حجم ان تعدادی شبکه وموج گیر نصب میکنند.
پایه های ای گونه مخازن نیز متفاوت بوده ومیبایست به خاطر تحرک ان ازدوام واستحکام مضاعفی برخوردار باشد،به همین جهت این پایه ها رایکپارچه وبه اصطلاح بالشتکی طراحی کرده وتولید میکنند.
ضمنا دریچه بازدید این مخازن به خاطر حرکت وطلاطم مواد داخل میبایست بصورت فلنچی یا همان پیچ مهره ای ساخته شود و درنهایت رعایت چند نکته ایمنی ازجمله لوازم اطفا” حریق، و زنجیر انتقال بار الکتریکی به زمین جزء الزامات میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ساخت تانکر ماشینی، منبع و مخازن حمل مواد با ماشین ، سفارش و آگاهی از قیمت منبع ماشینی با شماره های همراه 09104700363 (تلگرام) و 09121051031 و 09391051031 (آقای برادران کردکندی) تماس حاصل فرموده و یا از بخش تماس با ما برای ما پیام بگذارید.

تماس با ما
تانکر سازی رستاک - ساخت تانکر ماشینی ۹

برخی نمونه تانکر ماشینی در تانکر سازی رستاک

تانکر سازی رستاک - ساخت تانکر ماشینی۲
تانکر سازی رستاک - ساخت تانکر ماشینی ۷
تانکر سازی رستاک - ساخت تانکر ماشینی ۱
تانکر سازی رستاک - ساخت تانکر ماشینی ۵
تانکر سازی رستاک - ساخت تانکر ماشینی ۴
تانکر سازی رستاک - ساخت تانکر ماشینی ۳
تانکر سازی رستاک - ساخت تانکر ماشینی ۶
تانکر سازی رستاک - ساخت تانکر ماشینی ۹
تانکر سازی رستاک - ساخت تانکر ماشینی ۸